Patronat Honorowy
Prezydent Miasta Nowego Sącza Ludomir Handzel
& września - & października
* datę podamy wkrótce
Wydarzenie od kilku lat goszczące na scenach Miejskiego Ośrodka Kultury i Amfiteatru w Nowym Sączu
Sądecka Jesień Kulturalna to jedno z największych wydarzeń tego typu w Polsce. Podczas festiwalu prezentowane są najlepsze polskie spektakle, koncerty oraz stand-upy. Impreza, która od 2020 roku odbywa się w nowej formule, cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem widzów, jak i artystów. Z każdą kolejną edycją podnosimy poprzeczkę, aby zapewnić naszym odbiorcom dostęp do jak najlepszych wydarzeń kulturowych, reprezentowanych przez topowych polskich aktorów i piosenkarzy. Nowy Sącz od września, przez równy miesiąc, zamienia się w kolebkę polskiej kultury, podczas której prezentowanych jest kilkadziesiąt spektakli teatralnych i liczne koncerty.
Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Sączu

Miejski Ośrodek Kultury jest świetnym miejscem do organizacji różnego rodzaju wydarzeń artystycznych, imprez firmowych, wykładów czy koncertów. Dysponujemy czterema salami o różnym charakterze, wielkości oraz wyposażeniu technicznym.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani współpracą, poniżej podajemy parametry techniczne, pozwalające na zorientowanie się, która sala będzie najodpowiedniejsza do realizacji Państwa wydarzenia.

Sala widowiskowa Amfiteatru w Nowym Sączu

Amfiteatr Parku Strzeleckiego to nowy budynek przy ulicy Ogrodowej, który stanął w miejscu starej muszli koncertowej. Posiada ok. 3 tysiące miejsc dla widzów, a zakrywa go specjalna membrana, która umożliwia prowadzenie imprez bez względu na warunki pogodowe. Elewacje obiektu wykonane są w większości z materiałów naturalnych – drzewa i kamienia.

Na terenie obiektu znajdują się garderoby dla wykonawców oraz sala z wyposażeniem kuchennym. Obiekt przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych.

Wynajem sal i powierzchni MOK
Chcesz wynająć którąś z dostępnych sal? Zapraszamy do kontaktu
MOK Nowy Sącz
Amfiteatr
bilety
Bileter MOK
By usprawnić działanie naszych wydarzeń stworzyliśmy własny system biletowy.

Dzięki niemu:
– oszczędzasz czas
– masz dostęp do historii swoich zakupów
– otrzymujesz bilet w formie elektronicznej

Pamiętaj, aby przed pójściem na wydarzenie wydrukować zakupiony bilet lub pobrać go na telefon, aby okazać go przy bramkach.

Sprawdź wydarzenia z poprzednich edycji festiwalu Sądeckiej Jesieni Kulturalnej
Pliki do pobrania
Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit
Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum. Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus est.